FIBERON C

 

Fiberon C wspomaga pracę jelit, przywraca prawidłową perystaltykę, wzbogaca dietę w probiotyczne bakterie i błonnik. Wspomaga kuracje odchudzające i oczyszczające.

 

Fiberon C jest mieszaniną roślinnych składników, łupin babki płesznik Plantago psyllium, bakterii jelitowych z rodzaju Lactobacillus i Bifidobacterium (probiotyków) oraz fru-ktooligosacharydów (prebiotyków) z cykorii i akacji będących pożywką dla bakterii.

 

Odpowiedni dobór bakterii jak i prebiotyków ułatwia utrzymanie w jelitach odpowiedniego poziomu zarówno kwasu propionowego (działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo i pleśniobójczo) jak i butyrylowego (stymuluje układ odpornościowy jelit oraz hamuje rozwój bakterii patogennych).

 

Błonnik nierozpuszczalny zawarty w preparacie Fiberon C pobudza ściany jelit i poprawia perystaltykę jelit, zaś błonnik rozpuszczalny tworzy dużą ilość delikatnego śluzu, który ułatwia przemieszczanie się masy pokarmowej, redukuje zaparcia oraz skraca pasaż jelitowy. Sugerowana dawka dzienna preparatu-10g zawiera 8,5g błonnika pokarmowego, co stanowi około 30% zalecanej dawki dziennej.

 

  

 

 

Fiberon C można nabyć w naszym sklepie internetowym

 

 

 

 

MICROSTRUCTURE | 2019

 

MICROSTRUCTURE | 2019